۵ نرم افزار برتر مدیریت کسب و کار

در گذشته و به طور سنتی افراد ار کتاب ها و مراجع دیگر استفاده می کنند که امروزه به ندرت استفاده می شود. با پیشرفت تکنولوژی نقش این منابع پیشرفته بیش از پیش پررنگ شده است. از زمان ظهور رایانه ها،  افراد و شرکت های بسیاری نرم افزار ها را برای مدیریت کسب و کار خود انتخاب کرده اند. نرم افزار ها معمولا در موارد مختلفی همچون سازمان دهی های کسب و کار، کاهش هزینه ها، مدیریت وظایف و مدیریت زمان بهتر به کمک مدیران می آیند.

چه در حال راه اندازی یک کسب و کار نوپا باشید و چه در میانه مسیر مدیریتی برای کسب و کار خود باشید، برای به روز شدن و افزایش بازدهی به این نرم افزار ها نیاز پیدا می کنید. آنها به شما کمک می کنند که امور مدیریتی خود را یکپارچه، دقیق تر و با راندمان بالاتری به انجام برسانید.

با توجه به تنوع بسیار این نرم افزار ها و به منظور جلوگیری از سردگمی شما، امروز به معرفی کاراترین این نرم افزارها پرداخته ایم. پس در ادامه مطلب همراه ما باشید و از این نرم افزارها در مسیر پیشرفت خود کمک بگیرید.

نرم افزار MONDAY

این نرم افزار به منظور مدیریت فعالیت های تجاری و کسب و کاری شما طراحی شده است. با کمک این نرم افزار شما می توانید گردش کار مجموعه خود را خودکارسازی کنید و بر روی فرایندهای کسب و کاریتان متمرکز شوید.

همچنین شما  را در مورد مدیریت پروژه هایتان همراهی می کند. داری قابلیت های ویژه برای برنامه ریزی پروژه، تقسیم وظایف و مدیریت وظایف تیمی بر اساس جدول زمانی را فراهم می کند. هم چنین با وجود احراز هویت دو مرحله آ توسط گوگل، خیال شما را از مسائل امنیتی مربوط به کارمندان و ایده های سازمانیتان راحت می کند.

نرم افزار ClickUP

نرم افزار ClickUP یک نرم افزار مدیریت پروه با کاربری آسان است که مدیریت وظایف مرتبط با کسب و کار را برای شما آسان می سازد. چه مالک یک کسب و کار بزرگ باشید و چه مدیریت یک استارتاپ کوچک را بر عهده داشته باشید این نرم افزار کمک حال شما است. مالک کسب و کار، مدیر پروژه یا عضو تیم همگی این امکان را دارند  که چندین پروژه را همزمان مدیریت و اجرا کنند.

همچنین این نرم افزار قابلیت تنظیم الگوها، اولویت ها و اعلان ها را برای شما فراهم آورده است تا متناسب با پروژه های خود آن را سفارشی سازی کنید.

نرم افزار Nitfy

این نرم افزار یک مرکز جامع همکاری به شمار می آید. چرا که به تیم ها کمک می کند پروژه های خود را به طور منسجم در یک ابزار برنامه ریزی کنند، پیگیری نمایند و تحویل دهند.

چندین ویژگی منحصر این نرم افزار :

  • گزارش خودکار وضعیت پروژه بر اساس تکمیل کار
  • تعیین نقاط عطف پروژه برای شفاف سازی اهداف
  • ردیاب زمان داخلی برای ردیابی کار قابل پرداخت بین اعضا

با این اوصاف Nifty  قطعا یک ابزار همه جانبه است. برای تیم های سریع بسیار مفید است. دید کلی واضح تری از حجم پروژه ها در اختیار شما قرار می دهد و مدیریت زمان شما را بهبود می بخشد. در یک جمله به شما کمک می کند هم زمان و هم منابع خود را بهتر تخصیص دهید.

نرم افزار Scoro

یک راه حل بسیار عالی برای مدیریت پروژه، برنامه ریزی و ردیابی کار، مدیریت مالی، CRM و گزارش کار است. بنابراین مدیریت همه جانبه کسب و کار های شما را آسان می سازد.

این نرم افزار دارای ویژگی ها و برتری های متعددی است، نظیر:

  • به شما این امکان را می دهد که کار، جلسات و وظایف را تعیین کنید
  • شما را قادر می سازد خریدها و هزینه های شما را پیگیری کند
  • این نرم افزار به شما کمک می کند چندین سناریو بودجه و تنظیم نرخ های سفارشی چند ارزی را مقایسه کنید

در مراحل بعدی این نرم افزار به شما در امور مشتریان و پیگیری فروش نیز شما را یاری می کند. این امکان را دارد که یک گزارش مالی دقیق ارائه دهد، وضعیت هر سفارش و وضعیت پرداخت و …. را نیز در قالب یک داشبورد برای شما نمایان می سازد.

نرم افزار هدف سنج

نرم افزار هدف سنج یکی از نرم افزارهای مدیریت کسب و کار ایرانی است که به معرفی آن می پردازیم. این نرم افزار اکثریت قابلیت های نرم افزار های مدیریت که اشاره شدند را درخود جای داده است. علاوه بر آن این نرم افزار مبتنی بر متد OKR که مبتنی بر رویکرد چابک است طراحی شده و در اختیار شما قرار گرفته است. OKR یک چارچوب هدف گذاری و برنامه ریزی است که در آن معمولا اهداف چالش برانگیز و خواستنی هستند. به همین دلیل افراد را از ناحیه امن خود خارج کرده و به پیشبرد اهداف بزرگتر و استراتژیک سازمان کمک می کند. علاوه برآن با وجود بخش هایی نظیر مدیریت وظایف (Task Management) برای اقدامات افراد برنامه ریزی انجام داده و آنها را به اعضا تیمتان تخصیص دهید. در بخش و ماژول بعدی شما امکان ارزیابی عملکرد افراد را برای شما فراهم می آورد. شما به کمک شاخص های کلیدی عملکرد(KPI)ها می توانید نحوه عملکرد و  بازدهی اقدامات و افراد را بسنجید.

به دلیل فارسی زبان بودن این نرم افزار، کاربری راحتی برای برای اعضا دارد. علاوه بر آن پشتیبانی شبانه روزی تیم هدف سنج بدرقه راه شما و همکارانتان برای رسیدن به هدف و پیروزی را شامل می شود.

کلام آخر

همان طور که اشاره شد، مجموعه ای از نرم افزار های مدیریت کسب و کار برای شما معرفی شد. انتخاب این نرم افزار ها به نوع سازمان و حیطه کاری شما نیز بسیار ارتباط دارد. ما سعب کردیم به میژگی های اصلی و جانبی هر نرم افزار در اینجا اشاره کنیم تا با نهایت درایت نرم افزار مناسب کسب و کار خود را انتخاب نمایید و در مسیر دستیابی به اهدافتان آنها را به کار بگیرید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.