۵ واقعیت در مورد کارتن های مقوایی که دنیا را تغییر داده است

کارتن مقوایی شگفت انگیز تر از آن چیزی است که می دانید. کارتن های مقوایی در اشکال مختلفی وجود دارد. مقوا نقش مهمی در زندگی برای منظم و مرتب نگه داشتن همه چیز دارد. همچنین کمک می کند تا مواد غذایی تازه و ایمن نگه داشته شوند. جعبه مقوایی به طرز هیجان انگیزی قابل استفاده مجدد است. من در این جا چند مورد از مهم ترین کاربرد ها و مزیت های جعبه مقوایی را برای شما بیان می کنم.
۱- کارتن مقوایی برای محافظت از محصولات قرن هاست که استفاده می شود.
کارتن مقوایی
اولین بار استفاده از کارتن در سال ۱۸۱۷ بود. در آن سال ها از این جعبه ها برای بازی تخته نرد استفاده می شد. در دهه ۱۸۷۰ از کارتن مقوایی به منظور حمل و نقل شیشه ها سایر وسایل شکننده استفاده می شد. تا این که استفاده از جعبه همه گیر شد. اما امروزه حدود ۸۰ درصد وسایل مورد نیاز انسان ها در بسته بندی جعبه ای عرضه می شوند. این بسته بندی ها از محصولات در برابر ضربه محافظت می کند. اگر شما نیز تولید کننده هستید و می خواهید برای محصولات خود از کارتن استفاده کنید ، می توانید با کارخانه کارتن سازی تهران در ارتباط باشید.
۲- کارتن موارد غذایی را سالم و تازه تگه می دارد.
از بین مقوایی که هر ساله در کارخانه های کارتن سازی تولید می شود ، حدود ۶۰ درصد به بسته بندی مواد غذایی اختصاص دارد که معمولا برای بسته بندی آب میوه ، سایر نوشیدنی ها ، آب نبات ها ، مواد غذایی خشک و یخ شده استفاده می شود.
۳- برای حمل و نثل محصولات بسیار کارآمد است
از انجا که مقوا سبک وزن ، محکم و مقرون به صرفه است هزینه تولید و حمل و نقل را به شدت کاهش می دهد و به مصرف کنندگان کمک می کند. با استفاده از کارتن مصرف کننده ها دسترسی بهتری به کالا ها دارند. به همین دلیل کارتن مقوایی برای صهعت نیز یک مزیت به شمار می شود. اگر می خواهید در مورد قیمت کارتن یا قیمت جعبه مقوایی اطلاعاتی داشته باشید حتما این لینک ها را بررسی کنید تا با قیمت کارتن بسته بندی بیشتر آشنا شوید.
۴- ضایعات را کاهش می دهد
در بسیار از موارد می توان از کارتن بسته بندی مجددا استفاده کرد. شما می توانید وسایل اضافه منزل خود را در جعبه های مختلف مانند جعبه شکلات و دیگر کارتن ها جا دهید و مرتب کنید. به همین دلیل کارتن در بین شرکت هایی که کالاهای خود را ارسال می کنند ، محبوبیت دارد. جعبه های مقوایی به راحتی بازیافت می شوند.
۵- مقاومت و استحکام بالا
تقریبا همه ما یک بار تا به حال سر جعبه ای را باز کرده ایم. می دانید که باز کردن کارتن کار سختی است و کمی طول می کشد. پس نشان می دهد که استحکام و مقاومت کارتن ها بالا است و همین باعث شده تا بیشتر تولید کنندگان به خرید جعبه مقوایی روی آورند و محصولات خود را در این نوع بسته بندی کنند. اگر تمایل دارید لیست قیمت کارتن بسته بندی را بدانید این لینک را مطالعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 19 =