۷ شغل برتر موبایل های هوشمند: با انجام کارهای آسان آنلاین درآمد کسب کنید

آیا می دانید با تکمیل کارها و مشاغل موجود در وب سایت ها و برنامه های خاص می توانید با استفاده از تلفن همراه خود درآمد کسب کنید؟ همه به اندازه کافی برای جایگزینی شغل معمولی شما پرداخت نمی کنند ، اما قطعاً می توانند درآمد اضافی فراهم کنند و ارزش شما را خواهند داشت.

در اینجا چند شرکت برای بررسی شما وجود دارد. آنها برای انجام کارهای مختلف مانند تحقیقات بازار تلفن ، نظرسنجی ها ، نصب برنامه ها یا عکس گرفتن با تلفن به شما پول می دهند.

این برنامه در هر دو گوشی هوشمند Android و iOs موجود است. Gigwalk بابت انجام کارهای ساده مانند تحویل وسایل ، خرید مرموز ، آزمایش برنامه های مختلف تلفن همراه یا حتی عکس گرفتن به شما پول می دهد.

برای هر کار می توانید در حدود ۳ دلار یا ۹۰ دلار درآمد کسب کنید. این البته به نظرات مثبت شما در مورد برنامه و تجربه شما بستگی دارد. همچنین ، اگر در یک کلان شهر بزرگ زندگی می کنید ، فرصت های بیشتری برای کسب درآمد وجود دارد. با یادگیری دوره یادگیری تعمیرات موبایل می توانید وارد این حرفه پولساز و پردرامد شوید.

اگر عاشق عکس گرفتن از تلفن هوشمند خود هستید ، آنچه را دوست دارید انجام ندهید و از این طریق نیز درآمد کسب کنید. اگرچه یک کار تمام وقت نیست ، اما راهی عالی برای استفاده از تلفن همراه برای درآمد منفعلانه است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه Foap را در تلفن خود بارگیری کنید و عکس ها و فیلم های خود را در برنامه بارگذاری کنید.

مارک های بزرگ و افراد دیگر می توانند تصاویر شما را خریداری کنند و با هر بار فروش عکس ۵۰ درصد درآمد کسب می کنید.

با برنامه Mobee به شما پول داده می شود که هر زمان بیرون غذا می خورید ، در اینترنت نظر سنجی کنید و به عنوان یک خریدار رمز و راز شرکت کنید ، بازخورد بدهید. امتیاز اعطا می شود و ۱۰۰ امتیاز معادل ۱ دلار است و شما می توانید به همان تعداد دلخواه مأموریت دهید. شما می توانید امتیازات خود را به عنوان کارت هدیه یا پول نقد از طریق Paypal خریداری کنید.

برنامه Field Agent شباهت زیادی به Gigwalk دارد و روشی مناسب برای شما برای انجام تحقیقات سریع و سریع مصرف کننده و خرده فروشی برای مارک های داخل و اطراف منطقه محلی شماست. از تلفن هوشمند خود برای گرفتن عکس ، فیلم ، نوشتن بررسی صادقانه ، پاسخ به نظرسنجی یا شرکت در آزمایشات محصول و ارائه بازخورد در بستر برنامه ساده استفاده کنید.

این سایت یک برنامه مربیگری سلامتی است. اگر در زمینه سلامتی و سلامتی حرفه ای هستید می توانید از طریق برنامه Task Human به بیماران کمک زیادی کنید.

شما می توانید خدمات مربیگری را به عنوان مربی یوگا ، متخصص تغذیه ، مربی شخصی ارائه دهید. مهارت سلامتی شما هرچه باشد می توانید بابت آن در Task Human حقوق دریافت کنید. برنامه خود را تنظیم کنید ، از هرجایی کار کنید.

اگرچه در سایت آنها جزئیات پرداختی ذکر نشده است ، اما طبق وب سایت Indeed.com به طور متوسط ​​یک مربی سلامتی می تواند از ۲۵ دلار در ساعت درآمد کسب کند. از اینجا شروع کنید

این سایت به شما امکان می دهد کارهای مختلف را در هر مکانی که قرار دارید انجام دهید. این می تواند شامل اسباب کشی ، خرید مواد غذایی ، مراجعه به اداره پست ، طراحی گرافیک و نوشتن در میان موارد دیگر باشد.

برای در نظر گرفتن شما باید یک مصاحبه ویدیویی انجام دهید و بررسی پیشینه انجام شود. این سایت در حال حاضر برای ساکنان تعدادی از شهرهای کشور باز است. می توانید دریابید که Task Rabbit در چه مناطقی فعالیت می کند.

عشق به تدریس دارید؟ پس چرا در Wyzant ثبت نام نکنید و یک معلم آنلاین شوید. این برنامه ساده تمام مشکلات راه اندازی مشاغل آموزش آنلاین را به خود اختصاص می دهد.

برنامه Wyzant به شما امکان می دهد نمایه ای ایجاد کنید تا دانشجویان بالقوه بتوانند دقیقاً آنچه شما ارائه می دهید ببینند.

شما می توانید نرخ ساعتی خود را تنظیم کنید ، دروس خود را با تقویم خود تنظیم کنید ، گزارش های بازخورد را برای دانشجویان تنظیم کنید که به آنها امکان می دهد پیشرفت خود را بررسی و پیگیری کرده و پرداخت ها را سریع به حساب بانکی شما دریافت کنند.

Survey Junkie ، یک سایت محبوب ، به شما امکان می دهد از تلفن خود برای انجام نظرسنجی ها ، پاسخ دادن به سوالات مربوط به محصولات و حتی آزمایش محصولات استفاده کنید

آنها به ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و استرالیا باز هستند. برای تکمیل این نظرسنجی ها و پرداخت حقوق از طریق Paypal یا کارت های هدیه می توانید به راحتی با استفاده از تلفن همراه خود درآمد کسب کنید.

با شرکت در نظرسنجی های آنلاین ، برای ثبت نام یا جستجوی راه های بیشتر کسب درآمد به اینجا بروید.

در حالی که از طریق تلفن خود پیمایش می کنید ، برای این کار پول دریافت نمی کنید. برای آزمایش و انجام کارهای مختلف در جدیدترین برنامه های منتشر نشده و وب سایت های کاملاً جدید ، می توانید در سایتهایی مانند Userlytics ثبت نام کنید تا ببینید آیا کاملاً کاربردی و کاربرپسند هستند یا اشکالاتی دارند که باید قبل از انتشار اصلاح شوند.

از طریق Paypal به شما پرداخت می شود و پروژه های آزمایشی بسته به پیچیدگی و مدت زمان انجام آن می توانند بین ۵ تا ۹۰ دلار باشند.

بعد از بارگیری برنامه آنها ، می توانید از طریق تلویزیون Swagbucks از طریق تلفن همراه خود فیلم تماشا کنید. شما می توانید روزانه تا ۵۰ Swagbucks درست کنید.

در صورت تماشای فیلم از طریق رایانه ، حتی در حدود ۱۵۰ Swagbucks دیگر می توانید Swagbucks بیشتری کسب کنید. این بدان معناست که شما می توانید روزانه ۲۰۰ Swagbucks تولید کنید.

با ۴۵۰ Swagbucks می توانید کارت هدیه آمازون به ارزش ۵ دلار دریافت کنید. با مشاهده ساده فیلم ها می توانید هر ماه ۲۰ دلار کارت هدیه آمازون کسب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − چهار =