۷ مرحله آسان برای یافتن بهترین پرستار در کرج

فرقی نمی‌کند شما یک والدین جدید باشید یا یک دامپزشک باتجربه، هر خانواده در یک مقطع زمانی به کمک کوچکی در مراقبت از بچه‌ها نیاز دارد. بخشی از زندگی است؛ همه چیز پیش می آید و برنامه ها مطابقت ندارند. به هر طریقی، در نهایت در موقعیتی قرار خواهید گرفت که باید به فکر استخدام یک پرستار در کرج باشید.

برای بسیاری از والدین، فکر آوردن شخص دیگری برای مراقبت از فرزندتان ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما پرستار کودک می تواند از طرق مختلف به شما کمک کند. پرستار کودک در کرج می تواند پاره وقت، تمام وقت، گاه به گاه یا یکباره باشد، به این معنی که بدون توجه به نیاز شما، اگر فرد مناسب را پیدا کنید، تحت پوشش قرار خواهید گرفت.

اما چگونه می توانید مناسب خانواده خود را پیدا کنید؟ در این مقاله، ما فهرستی از هفت مرحله ساده را گردآوری کرده‌ایم که باید برای یافتن تناسب کامل خود دنبال کنید. صرف‌نظر از وضعیت خانواده‌تان، این روش‌های آزمایش شده و واقعی می‌توانند به شما کمک کنند تا پرستار کودکی را که هم شما و هم فرزندانتان دوست دارید پیدا کنید. پس ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید!

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که چرا به پرستار در کرج نیاز دارید. آیا آن را برای شب تاریخ گاه به گاه خواهد بود؟ کمک برای بلند کردن و ترک کردن بچه ها از مدرسه؟ دلایل شما هرچه که باشد، اولین قدم شما باید این باشد که دقیقاً چرا به دنبال استخدام هستید.

دانستن اینکه دقیقاً به چه مدت زمان نیاز دارید تا یک پرستار در کرج به آن متعهد شوید، یک عامل مهم تصمیم گیری است زیرا می تواند انواع مختلفی از پرستاران را از جستجوی شما شامل شود یا حذف کند. اگر به دنبال مراقبت های گاه به گاه یا یکباره هستید، ممکن است بهترین تناسب خود را در یک پرستار جوانتر بیابید – مانند یک نوجوان محلی یا دانشجوی کالج که به دنبال کمی پول اضافی است. اما اگر به مراقبت مداوم تری نیاز دارید، ممکن است لازم باشد دامپزشک با تجربه تری را استخدام کنید که می تواند در کارهایی مانند مشق شب، آماده سازی غذا یا رانندگی کمک کند و برای ساعات و شیفت های مختلف در دسترس باشد.

هنگامی که تعریف کردید چرا، چه زمانی و برای چه مدت به پرستار کودک نیاز دارید، برای مرحله دوم آماده هستید.

  • بر این اساس تبلیغ کنید

درست مانند هر شغلی، داشتن شرح شغل ایده خوبی است. بنابراین قلم را روی کاغذ – یا نوک انگشتان را روی صفحه کلید – قرار دهید و نقش ایده‌آل نگهداری از کودک خود را که به بهترین وجه با نیازهای خانواده شما مطابقت دارد، ترسیم کنید. حتماً اطلاعاتی مانند ساعات مورد نیاز، وظایف و مسئولیت‌ها و در دسترس بودن مورد نیاز را درج کنید.

پس از ایجاد آگهی شغلی، نوبت به تبلیغ می رسد. در عصر امروز، اینترنت پادشاهی است که به دنبال کار است. نه تنها پست کردن یک شغل آنلاین به شما امکان می دهد تا به مجموعه گسترده تری از متقاضیان دسترسی پیدا کنید، بلکه فرصتی را برای شما فراهم می کند که حتی قبل از تماس با آنها، متقاضیان را بررسی کنید. در اغلب موارد، شما می‌دانید که آیا آن‌ها فقط از درخواست اولیه‌شان مناسب هستند یا نه، بنابراین ارسال یک شغل آنلاین یک راه عالی برای از بین بردن افرادی است که در همان ابتدا مناسب نیستند.

  • مصاحبه تلفنی

هنگامی که تبلیغ شما فعال شد، به زودی شاهد ورود برنامه‌ها و درخواست‌ها خواهید بود. بسته به منطقه خود، ممکن است ده‌ها یا حتی صدها برنامه کاربردی را در موقعیت خود مشاهده کنید، بنابراین مهم است که موارد را به نامزدهایی محدود کنید که بهترین حس را دارید. از روی خفاش

با انتخاب تعداد انگشت شماری از متقاضیانی که فکر می کنید مناسب هستند شروع کنید و زمانی را برای یک تماس سریع تعیین کنید. یک مکالمه ساده ۱۵ دقیقه ای می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که آیا هر فرد بر اساس پاسخ ها و انتظاراتش هنگام صحبت با شما، برای کار مناسب است یا نه.

سعی کنید مصاحبه های تلفنی خود را کوتاه نگه دارید، سعی کنید سوالات یکسانی را از هر نامزد بپرسید و آنها را وادار کنید تا بیشتر صحبت کنند تا بتوانید در مورد آنها بیشتر بدانید. یک مصاحبه تلفنی عالی بیشتر در مورد شناخت هر یک از نامزدها و انتظارات آنها از نقش است نه پرسیدن سؤالات عمیق در مورد سابقه شغلی آنها. با روشن نگه داشتن آن، می‌توانید میزان علاقه آنها به این موقعیت را بسنجید و اینکه آیا احساس می‌کنید این چیزی است که می‌توانید با فداکاری که نیاز دارید به آن متعهد شوید.

  • مصاحبه حضوری

پس از انجام مصاحبه های تلفنی، احتمالاً حداقل چند نامزد را پیدا کرده اید که می خواهید بیشتر با آنها آشنا شوید. اینجاست که یک مصاحبه حضوری مطرح می شود. به خصوص اگر به صورت آنلاین استخدام می کنید، همیشه بهترین کار این است که یک مصاحبه حضوری را در یک مکان عمومی راه اندازی کنید، هم برای امنیت خود و هم برای آنها. یک کافی شاپ محلی یا پارک عمومی می تواند یک محیط عالی برای مصاحبه باشد تا زمانی که هر دو در مورد مکان توافق کنید.

شاید جالب باشد بخوانید :

یک مصاحبه حضوری باید موضوعات متعددی مانند سابقه کاری قبلی، آموزش یا مهارت‌های آنها (مانند CPR یا توانایی‌های تدریس خصوصی در صورتی که این مورد از نیازهای شغلی است) و نقاط قوت و ضعف آنها باشد.

هنگام پرسیدن سؤالات مصاحبه، مطمئن شوید که آنها را با شرایط موقعیتی که می خواهید پر کنید، تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر به آنها برای کمک به تکالیف فرزندتان نیاز ندارید، آزمایش مهارت های ریاضی او راه خوبی برای ادامه دادن نیست. سعی کنید به سؤالات تصویری بزرگ بچسبید که پاسخ آنها ممکن است تأثیر مثبت یا منفی بر فرزندان شما بگذارد یا نداشته باشد.

  • بررسی مرجع

هنگامی که مصاحبه های حضوری خود را کامل کردید، احتمالاً توانسته اید موارد را به یک یا دو نامزد محدود کنید که فکر می کنید بهترین گزینه برای شما و خانواده شما هستند. گام بعدی این است که با ارجاعات، از این احساس درونی پشتیبانی کنید.

مراجع روشی عالی برای تعیین اینکه آیا فردی که با او مصاحبه کرده اید بازتاب واقعی آن شخص است یا خیر. قانون سرانگشتی این است که حداقل دو یا سه مرجع برای تماس جمع آوری کنید تا بتوانید پاسخ ها را با هم مقایسه کنید و از توانایی های آنها با چندین منبع پشتیبان تهیه کنید.

در مواردی که ممکن است مصاحبه شونده تجربه قبلی نداشته باشد که مرجعی در دسترس باشد، اطلاعات تماس مربیان، معلمان یا مربیان گذشته را بخواهید. اینها عموماً افراد بی‌طرف‌تری هستند که می‌توانند با اخلاق کاری افراد بر اساس تجربه‌شان صحبت کنند.

درست مانند مصاحبه های تلفنی، سعی کنید مجموعه سوالات یکسانی را از هر مرجع بپرسید. اگر پاسخ های آنها متفاوت باشد، ممکن است نشانه آن باشد که مصاحبه شونده شما آنطور که باید صادق نبوده است. با این حال، در بیشتر موارد، بررسی های مرجع فقط یک امر رسمی برای پشتیبان گیری از نظری است که احتمالاً قبلاً در مورد آنها ایجاد کرده اید. یک قانون بزرگ این است که همیشه به قلب خود اعتماد کنید. معمولا درست است

  • استفاده ازمایشی

قبل از اینکه به یک نامزد خاص متعهد شوید، یکی از مهمترین مراحل این است که نحوه تعامل آنها با فرزندانتان را بررسی کنید. برخی از افراد روی کاغذ عالی هستند و در مصاحبه ها عالی هستند، اما وقتی صحبت از گذراندن وقت واقعی با بچه ها می شود، ممکن است کوتاه بیایند. به همین دلیل است که همیشه باید قبل از اینکه به طور رسمی این موقعیت را به او پیشنهاد دهید، با پرستار در کرج انتخابی خود یک مسابقه آزمایشی انجام دهید.

آزمایش می تواند از چند ساعت تا چند روز طول بکشد، اما در درجه اول باید شامل زمانی باشد که پرستار بالقوه شما برای گذراندن وقت با فرزندانتان در حالی که شما در اطراف هستید و بر تعاملات آنها نظارت می کنید، می آید. همانطور که گفته شد، ضروری است که به آنها اجازه دهید در حالی که در صندلی عقب نشسته اید، با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند و اجازه دهید آنها با یکدیگر آشنا شوند.

اگر می‌خواهید مهارت‌های آن‌ها را بیازمایید، از پرستار کودک خود بخواهید تا برای انجام بازی‌ها یا فعالیت‌هایی با بچه‌هایتان آماده شود. در پایان، یک آزمایش موفق باعث می‌شود که شما، فرزندانتان و پرستار کودک احساس کنند که آن روز موفقیت‌آمیز بوده و می‌تواند در طول زمان لذت‌بخش‌تر باشد. یک عامل مهم این است که از فرزندان خود بپرسید که در مورد پرستار چه فکر می کنند، زیرا در نهایت، این آنها هستند که بیشترین زمان را با استخدام جدید شما می گذرانند.

  • در مورد دستمزد منصفانه مذاکره کنید

هنگامی که یک پرستار کودک را با موفقیت انتخاب کردید، گام نهایی مذاکره در مورد دستمزد مناسب است. عوامل متعددی وجود دارد که باید در هنگام پرداخت پول به پرستار در کرج در نظر داشت. همچنین باید بدانید که حقوق مورد انتظار آنها و هزینه ای که مایل به پرداخت آن هستید ممکن است با هم مطابقت نداشته باشد. بنابراین اگر واقعاً این پرستار بچه را دوست دارید، برای ملاقات در میانه آماده باشید.

برخی از عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از تجربه قبلی، تعهد زمانی، مسئولیت ها یا الزامات اضافی، برنامه، مکان و حمل و نقل. اگر پرستار کودک جوان و بی تجربه باشد، معمولا دستمزد کمتری قابل قبول است. با این حال، اگر پرستار کودک سال‌ها کار می‌کند و قرار است در کارهایی مانند آماده‌سازی غذا، رانندگی یا تکالیف کمک کند، آماده باشید که کمی بیشتر بپردازید.

در نهایت، میزان دستمزدی که تصمیم می گیرید به شما و پرستار کودکتان بستگی دارد، اما همیشه به خاطر داشته باشید که دستمزد آنها باید بالاتر از حداقل دستمزد استان یا منطقه شما باشد. اگر در مورد حقوق و دستمزد اختلاف نظر دارید، یک مصالحه مستحکم یک سیستم ارتقاء مبتنی بر عملکرد است که در آن با گذشت زمان آنها می توانند به سمت دستمزد بالاتر حرکت کنند.

پرستار در کرج خود را استخدام کنید

اکنون که مراحل بالا را دنبال کرده اید، آخرین وظیفه شما این است که پرستار در کرج خود را به طور رسمی استخدام کنید. تبریک میگم اگرچه فرآیند استخدام گاهی اوقات خسته کننده است، اما در نهایت این تصمیم باید بر اساس آنچه برای شما و خانواده شما بهترین است گرفته شود. انتخاب کاندیدای مناسب ممکن است کمی طول بکشد، اما اگر همه این مراحل را دنبال کنید، مطمئناً فردی شگفت‌انگیز را پیدا خواهید کرد که هم شما و هم فرزندانتان دوستشان خواهید داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 1 =