۸ راه حل عیب یابی برای تلویزیون‌های G+

امروزه محبوب ترین محصول این است که پس از خرید، مشتری خدمات بهتری از شرکتی که از آن خرید می کند دریافت می کند. از جمله ویژگی هایی که دوام و اصالت کالا را تایید می کند، مراجعه ۲۴ ساعته و منبعی برای پاسخگویی به مشتریان پس از خرید محصول می باشد. اکنون که نسل جدید محصولات گلدیران با نام G+ TV ظاهر شده و در بازار عرضه شده است، زمان مناسبی برای پاسخگویی به تمامی سوالات شما در مورد نصب تلویزیون G+ پیدا کرده ایم. هدف ما از نگارش این مقاله بررسی تمامی مشکلات رایج بین تلویزیون ها و ارائه راهکارهای عملی برای رفع آنها می باشد. با ما همراه باشید تا از کیفیت تلویزیون جی پلاس مطلع شوید.

رایج ترین سوالات مشتری و شکست تلویزیون چیست؟

ما تکنسین ها و تعمیرکاران آموزش دیده داریم، دقیقا می دانیم که چه مشکلاتی در تلویزیون ها رایج است و می توانیم آنها را داشته باشیم. اگر نمی خواهید لذت تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را به دلیل مشکلی در تلویزیون از دست بدهید، زمان را از دست ندهید و با ما همراه باشید تا به اصل مطلب برسیم.

آیا تلویزیون جی پلاس شما روشن نمی شود؟

اگر تلویزیون شما روشن نمی شود، بررسی کنید که آیا پریز یا قطع کننده مدار مشکلی دارد یا خیر. که باید تلویزیون را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه شوید مشکل از شیلد است یا تلویزیون.

اگر به هیچ وجه برق به دستگاه داده نمی شود، دستگاه های جانبی مانند DVD و غیره را خاموش کنید. و بررسی کنید که آنها هم غذا دارند؟

در صورت روشن نشدن دستگاه درخواست تعمیر تلویزیون جی پلاس خود را بنویسید تا تکنسین های متخصص ما در کمترین زمان ممکن به محل تعمیر برسند.

چرا تلویزیون جی پلاس خاموش و روشن می شود؟

گاهی اوقات ممکن است تلویزیون همچنان خاموش و روشن شود.

برای تشخیص این مشکل، بررسی کنید که آیا دستگاه به طور همزمان خاموش یا روشن است. اگر در هر زمان می توان یک تایمر تنظیم کرد.

اگر تلویزیون مدام خاموش و روشن می شود، ممکن است ربطی به منبع تغذیه داشته باشد. آنها دفاع قوی دارند. بنابراین، منبع تغذیه و محافظ تلویزیون را حتما بررسی کنید.

لوازم جانبی متصل به تلویزیون را جدا کرده و بررسی کنید.

باتری را برای مدتی از کنترلر خارج کنید، ممکن است کنترلر یک پیام خطا به تلویزیون ارسال کند.

در صورتی که مربوط به این موارد نباشد کارشناسان مجرب و حرفه ای ما آماده خدمت رسانی به شما هستند و کافیست درخواست تعمیر تلویزیون G+ خود را ثبت نمایید.

تلویزیون تصویر ندارند

وقتی تلویزیون تصویری ندارد، در مرحله اول بررسی کنید که آیا تلویزیون روشن است یا خیر.

اگر تلویزیون روشن است و فقط صدا به شما می رسد، دکمه منو یا هوم را روی ریموت کنترل فشار دهید و بررسی کنید که آیا صفحه منو ظاهر می شود یا خیر؟ یا برای اطمینان بیشتر بررسی کنید که آیا دستگاه تصویری در ورودی دوم به صورت فلاش دارد یا خیر؟

اگر تصویر تلویزیون جی پلاس در هر دو حالت نمایش داده نمی شود، باید برای رفع مشکل درخواست تعمیر تلویزیون ارائه دهید تا تکنسین ما برای تعمیر آن مراجعه کند.

خطوط افقی یا عمودی در تصاویر Gplus شما؟

اگر در تصویر تلویزیون خود با خطوط عمودی و افقی مواجه شدید، ابتدا بررسی کنید که آیا این خطوط در تصویر با ورودی های دیگر مانند فلاش قابل مشاهده هستند یا خیر.

اگر ظاهر شد، زمان را تلف نکنید و درخواست تعمیر تلویزیون G+ خود را ثبت کنید.

اگر از ورودی دیگری نمی توانید آن خطوط را در تصویر ببینید، به عنوان مثال. رعد و برق، از ورودی قبلی خود، اگر آنتن یا ماهواره وجود دارد، قدرت و کیفیت سیگنال، اگر دستگاه خارج مثلا DVD)، کابل و پورت وجود دارد را بررسی کنید.

آیا فکر می کنید کیفیت تصویر تلویزیون G+ شما پایین است؟

به این نکته توجه داشته باشید، اگر قبل از خرید، تصاویر نمایش داده شده در داخل فروشگاه ها را مشاهده کرده اید، پس از خرید تلویزیون، انتظار دارید که همانند تصاویر فروشگاه در حال پخش فیلم های HD و BLUE-RAY باشید که اشتباه است. کیفیت تصویر را نمی توانید ببینید زیرا سیگنال های ارسالی از فرستنده ایران (صدا، سیما) یا اکثر تصاویر ماهواره ای و دیسک های کپی وضوح پایینی دارند و باید سیگنال را در تلویزیون با وضوح HD و Full HD وارد کنید. مثل فروشگاه ها برای انتقال تصاویر با همان کیفیت.

برای تنظیمات بهتر، البته باید حالت تصویر را در منوی تصویر روی روشن قرار دهید. وضوح کمی کمتر انتخاب کنید. دمای رنگ و انتخاب رنگ را به دلخواه تنظیم کنید.

چرا تلویزیون جی پلاس صدا ندارد؟

گاهی اوقات ممکن است تلویزیون شما فقط تصاویر را نمایش دهد یا در قطع صدای کانال ماهواره ای مشکل داشته باشید، اما اگر صدای تلویزیون را زیاد کنید، باز هم صدایی نمی شنوید. در واقع در این لحظه است که احساس می کنید صدای تلویزیون شما قطع می شود.

خوب است ابتدا بررسی کنید که آیا دستگاه در ورودی های دیگر صدا دارد یا خیر. برای این کار می توانید فیلم را روی فلش درایو قرار دهید و سپس آن را به تلویزیون وصل کنید و بررسی کنید که حتی در این حالت صدا دارید یا خیر. در مرحله بعد خروجی صدا را در منوی صدا روی حالت بلندگوی تلویزیون قرار دهید. مطمئن شوید که صدای تلویزیون بی صدا نیست. اگر صدا کم است، آن را روی حالت استاندارد قرار دهید.

اگر این موارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد، تلویزیون جی پلاس شما باید توسط تکنسین های مجرب ما تعمیر شود.

کانالی را در تلویزیون جی پلاس پیدا کنید

این معمولاً به دلیل تداخل سیگنال، سیگنال یا مشکل آنتن در ورودی آنتن رخ می دهد و نیاز به عیب یابی آنتن تلویزیون دارد.

اگر پس از بررسی آنتن. آیا مطمئن هستید که مشکلی در آنتن وجود دارد؟ نشان می دهد که تلویزیون شما مشکلی ندارد و باید بدانید که چرا اتصال آنتن تلویزیون قطع شده است

چرا کانال ها به طور خودکار در G+TV تغییر می کنند؟

برای بررسی این مشکل، ابتدا باتری ها را از کنترل خارج کنید تا مشخص شود که آیا کنترل پیام اشتباهی به تلویزیون ارسال می کند یا خیر. اگر باتری را بردارید و دوباره تکرار نشد، واضح است که دستور پیام اشتباهی ارسال کرده است. اما اگر دوباره تکرار شد باید دوباره جستجوی کانال را انجام دهید.

نحوه پیدا کردن کانال در تلویزیون های جی پلاس

برای انجام جستجوی خودکار کانال و جستجوی کانال های تلویزیونی G+، به شرح زیر عمل کنید

به تنظیمات اصلی تلویزیون خود بروید و نوع آنتن خود را در گزینه کانال ها انتخاب کنید، سپس برای جستجوی خودکار کانال ها، اسکن خودکار را انتخاب کنید.

جستجوی دستی کانال را به صورت زیر انجام دهید

به تنظیمات اصلی تلویزیون خود بروید، در گزینه کانال نوع آنتن را انتخاب کنید.

برای جستجوی دستی کانال، جستجوی دستی دیجیتال را انتخاب کنید و کد کانال را در قسمت UHFCH وارد کنید و تایید کنید. برای شهرهای دیگر، شما باید کدها را از دفتر روابط عمومی ایالتی خود دریافت کنید.

در نهایت اگر به دلایلی قادر به انجام این مراحل نیستید، با ثبت نام یا تماس با درخواست تعمیر تلویزیون می توانید به راحتی مشکل را حل کنید. اگر از تلویزیون ال جی یا غیر گلدیرانی استفاده می کنید ممکن است گیرنده داخلی داشته باشد، در این صورت نمی توان از گلدیرانی نظر داد، باید علت ماهواره را پیدا کرد.

نکته پایانی

در دنیای ماشینی امروزی، با ورود دستگاه های پیشرفته تر و پیشرفته تری به بازار، روزی ممکن است دچار اختلال شود و حتی عملکرد خود را به درستی انجام ندهد. بنابراین شکست این محصولات حرفه ای مشکل غیرعادی و سختی نخواهد بود. البته اگر در هنگام خرید کل محصول خود به گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش اهمیت می دهید، قطعا در طول عمر محصول آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت. مرکز ما یکی از شرکت های دارای خدمات پس از فروش می باشد که در حین استفاده پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود و همواره آماده ارائه خدمات نصب، تعمیر و نگهداری می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 5 =