۸ محصول مراقبت از پوست که هر خانمی باید داشته باشد

۸ محصول مراقبت از پوست ممکن است برای شما زیاد به نظر برسد، یکی به خوبی با دیگری کار نمی کند. و دیگری آنطور که می خواهید از ایجاد چین و چروک جلوگیری نمی کند. من این روزها کمی به مراقبت از پوست وسواس دارم. اما وقتی همه محصولات مناسب را داشته باشید، می توانید نتایج خود را به حداکثر برسانید.

چند چیز که در طول سال ها یاد گرفتم این است که شما قطعا به فروشگاهی از محصولات مراقبت از پوست نیاز دارید. از روال های صبح تا شب، حتی برنامه های هفتگی شما. در زیر نه تنها فهرستی از انواع محصولاتی که باید داشته باشید، بلکه محصولاتی که من شخصاً از آنها استفاده می‌کنم نیز آمده است. این لیست شامل محصولات مراقبت پوست و مو است که روتین شما بدون توجه به آنچه باید داشته باشد. من پیشنهاداتی در مورد محصولات  که استفاده می کنم ارائه کرده ام، اما این لیست واقعاً فهرستی از مراحلی است که بدون توجه به آن باید انجام دهید. از پاکسازی گرفته تا لایه برداری و استفاده از تونرها، سرم ها و مرطوب کننده ها. اینها انواع محصولات مراقبت از پوست هستند که روتین شما باید داشته باشد و من محصولات مورد علاقه خود را ارائه می کنمدر آن روال بدیهی است که می‌توانید محصول را تعویض کنید، اما من می‌خواهم در مورد خود مرحله و چرایی اهمیت آن بیاموزید.

 

با حداقل شروع کنید
اگر در زمینه مراقبت از پوست تازه کار هستید، توصیه می کنم با چند چیز شروع کنید. پاک کننده، لایه بردار، مرطوب کننده. اگر حداقل این کار را انجام می دهید، احتمالا خیلی جلوتر از بازی هستید. اگر می‌خواهید کمی جلوتر بروید و کاری کنید که مرطوب‌کننده‌تان بیشتر برایتان کار کند، روی یک سرم عالی سرمایه‌گذاری کنید. و برای جلوگیری از چین و چروک، یک کرم شب روزانه یا ۲ تا ۳ بار در هفته رتینول قوی تر استفاده کنید. در زیر در مورد هر یک از این نوع محصولات، معنای آنها و نحوه استفاده از آنها بیشتر توضیح می دهیم.

 

۸ محصول ضروری مراقبت از پوست که شما نیاز دارید

۱.پاک کننده:

این بی فکری است. اگر صورت خود را تمیز نمی کنید، ما با مشکلاتی روبرو هستیم، من معمولاً صبح هنگام حمام صورتم را تمیز می کنم. اما شما همچنین از پاک کننده خود در شب قبل از روتین شب خود استفاده خواهید کرد.

پاک کننده ها برای از بین بردن آلودگی، چربی و آرایش عمل می کنند. آنها به باز کردن منافذ پوست و از بین بردن پوست مرده کمک می کنند. من شخصا از این پاک کننده و این پاک کننده استفاده می کنم . یکی در تابستان و یکی در زمستان. Benefit Clean یک پاک کننده فوق العاده ملایم و جهانی است.

شما همچنین باید یک پاکسازی مضاعف انجام دهید. یا به مدت دو دقیقه کامل پوست خود را تمیز کنید یا یک دقیقه با پاک کننده ملایم خود و یکی با نوع لایه برداری بیشتر (محصول بعدی زیر!).

۲. لایه بردار:
یک لایه بردار برای بهبود بافت پوست شما با حذف لایه سطحی طراحی شده است. این خشن تر از آنچه هست به نظر می رسد. اما برداشتن لایه ای از پوست مرده نه تنها پوست جوان تر را زیباتر نشان می دهد، بلکه به محصولات شما در مرحله بعدی (سرم ها و مرطوب کننده ها) نیز اجازه می دهد تا بهتر جذب شوند. همچنین باعث می شود که آرایش شما یکنواخت تر و صاف تر اعمال شود. لایه برداری را نباید هر روز انجام داد، بلکه شاید ۱-۲ بار در هفته انجام شود. همیشه راه خود را تا فرکانس بیشتری ادامه دهید.

همچنین می‌توانید شستشوی صورت لایه‌بردار ملایم‌تری را پیدا کنید که ممکن است روزانه استفاده شود. فقط برچسب ها را بررسی کنید! وقتی یک پاکسازی روزانه خوب پیدا کردید، این می تواند دومین پاکسازی شما باشد.

۳. تونر
یک تونر باید بلافاصله پس از پاکسازی و قبل از استفاده از هر گونه سرم یا مرطوب کننده استفاده شود. من از Purity Balance برای اسید لاکتیک و سالیسیلیک آن استفاده می کنم. پوست (Skin) من کاملاً چرب هستم، بنابراین این به تعادل پوست کمک می کند. همچنین به حذف لایه دیگری از پوست که لایه بردار انجام نداده است کمک می کند.

چند اسپری روی یک پد پنبه ای اسپری می کنم و روی صورتم می کشم. بعد از اینکه این پد را روی صورت و گردن خود کشیدید، پوست مرده را روی پد خواهید دید (من هرگز گردنم را فراموش نمی کنم!). چیزی که روی پد می بینید، پوست مرده ای است که ممکن است پاک کننده و لایه بردار شما از قلم افتاده باشد.

۴. سرم مناسب خانم ها
قبل از مرطوب کننده، باید از سرم مناسب برای پوست خانم استفاده کنید . بهترین راه برای درک ترکیب سرم و مرطوب کننده این است که سرم ویتامین شما است و مرطوب کننده نوشیدنی آب شما برای شستن آنهاست. یک سرم مملو از مواد مغذی، ویتامین ها و مواد با قدرت بالا است که به تغییر شکل پوست شما کمک می کند. اگر هنوز از سرم استفاده نمی کنید، می توانم بگویم این چیزی است که باید فوراً به برنامه روزانه خود اضافه کنید. برچسب قیمت اغلب می تواند کمی بالا باشد، اما شما از مقدار کمی استفاده می کنید که مدت زمان زیادی برای شما دوام می آورد.

PS پست بزرگ من را در مورد سرم ها بررسی کنید تا سرم مناسب برای نگرانی های مراقبت از پوست خود را در اینجا بیابید .

۵. مرطوب کننده + SPF
در نهایت، مرطوب کننده! می دانم که به نظر می رسد برای رسیدن به چیزی که فکر می کردید تمام چیزی که نیاز دارید، همیشه طول کشید. اما به من اعتماد کن هنگامی که تونر و سرم خود را در جای خود قرار دادید، مرطوب کننده شما نه تنها بهتر عمل می کند، بلکه احتمالاً به یک پمپ کمتر از آن نیاز خواهید داشت. حقیقت! من چند مرطوب کننده دارم که بسته به احساس پوستم یا آنچه در روز برای من در نظر گرفته است، آنها را می چرخانم.

امتحان شده و واقعی من، و تنها موردی که می خواهم در یک جزیره متروک با خود داشته باشم ، ضد آفتاب اون  با SPF 50 است. من سالهاست که از آن استفاده می کنم و نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. همچنین Humidify وجود دارد که اگر در آب و هوای فوق‌العاده خشک زندگی می‌کنید، یا اگر خیلی چرب هستید بدون درخشش عالی است. هر آنچه را که برای استفاده انتخاب می کنید، فقط مطمئن باشید که این مرحله همچنین حاوی SPF برای روز است. این یک مرحله حیاتی است و به نظر من قدمی است که به راحتی با مرطوب کننده شما همراه است. من همچنین این Olay Regenerist Whip را برای روکش مات و قیمت مقرون به صرفه دوست دارم از فروشگاه خریداری کنم.

۶. کرم شب ضد پیری
خانمی ها حالا بریم روال شبانه ما در شب نیز باید صورت خود را تمیز کرده و از تونر استفاده کنید. هر از گاهی که می توانید لایه برداری کنید. اما می توانید از مرطوب کننده خود صرف نظر کنید و اجازه دهید کرم های شب شما کار را در اینجا انجام دهند. اگر می خواهید ضد پیری باشد، به رتینول نیاز دارید . عادت زنانه. رتینول به تحریک رشد سلول های جدید کمک می کند. این نوعی ویتامین A است و اگر از من بپرسید واقعاً چشمه جوانی است.

برای شب، من از Cosmedix Define استفاده می کنم . این محصول دارای یک کمپلکس ۲٪ AGP است که اساساً به این معنی است که یک رتینول است که برای کاربرد یکنواخت تر و آزادسازی کنترل شده ریز کپسوله شده است. در شب نیز می توانید از روغن صورت یا کرم مرطوب کننده سنگین برای رطوبت بیشتر استفاده کنید.

۷. کرم دور چشم
ما نمی توانیم زیر چشم خود را فراموش کنیم، می توانیم؟ این چیزی است که من بیشتر با آن مبارزه می کنم زیرا از حلقه های بسیار تیره رنج می برم. همچنین می خواهم پوست را حجیم کرده و آن را تجدید کنم تا چین و چروک نداشته باشم. برای آن، من از Eye Genius استفاده می کنم که به مبارزه با هر دو کمک می کند.

همچنین می توانید صبح ها از کرم دور چشم برای آبرسانی و روشن کردن ناحیه زیر چشم استفاده کنید. من این یکی از skinfix را دوست دارم که بسیار مقرون به

۸. ماسک هفتگی
همه باید هفته ای یکبار ماسک صورت بزنند تا نگرانی های خاص مراقبت از پوست شما برطرف شود. آبرسان، ضد پیری، جوان کننده، هر چه که باشد. یکی را انتخاب کنید یا چند مورد را در دسترس داشته باشید تا به صورت هفتگی استفاده کنید. شما می خواهید این کارها را فقط به صورت هفتگی انجام دهید زیرا معمولاً قوی هستند. استفاده بیش از حد مکرر می تواند باعث تحریک و ایجاد مشکلات پوستی جدید شود.

من بین دو ماسک برای پوستم می چرخم. ماسک Pure Enzyme که در واقع می توانید احساس کنید که کار می کند و بلافاصله تفاوت را در پوست خود مشاهده می کنید. در حالی که این کار را انجام می دهید می سوزد و پوست شما به نظر می رسد که بازسازی شده است (کمی قرمز می شود، نترسید طبیعی است!). با گلوکونیک اسید تقویت کننده هیدراتاسیون، پوست شما صاف تر، لایه برداری شده و در کل زیباتر می شود. و دیگری، ماسک سم زدایی زغال سنگ. من فوق العاده چرب هستم بنابراین واقعاً از این سود می برم.

در این مقاله با تجریبات من در استفاده از لوازم و محصولات آرایشی صورت آشنا شدین.جهت خرید محصولات از فروشگاه های اینترنتی یا حضوری دقت کامل به عمل آورید تا به جای استفاده از محصولات و بهتر شدن پوست به خراب شدن پوست منجر نشود، مهم هست محصولات فروشگاه ها دارای کد اصالت کالا باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =